PROGRESIVNĚ DO BUDOUCNOSTI

WOLF SYSTEM – specialista na dřevostavby, betonové stavby a montované domy.

Během 45 let se skupina WOLF rozrostla v mezinárodně úspěšnou společnost a stala se spolehlivým stavebním partnerem pro komunální, zemědělskou, průmyslovou oblast a pro oblast výstavby obytných montovaných domů. Dřevo, ocel, beton a kombinace různých materiálů nám dovolují ekonomická řešení podle Vašich individuálních požadavků.

www.wolfsystem.com

Partner pro malé i velké výzvy

Od jednoduchých skladovacích hal po architektonicky náročné speciální konstrukce, od malých výrobních hal po výrobní seskupení s administrativními budovami, od klasických typů domů po individuálně plánované obytné domy, od nejmenších nádrží po velkoobjemné nádrže o užitném objemu do 12000 m 3 – WOLF SYSTEM nabízí široké spektrum produktů.

Blízko Vašim přáním

Vedle hlavních pracovišť v Scharnsteinu a Osterhofenu má skupina WOLF přes 20 dalších poboček v 15 zemích, díky čemuž je schopna rychle reagovat na přání zákazníků. Přes 2.500 pracovníků znalých oboru a s dlouholetou firemní sounáležitostí pracuje na základě shodného konceptu od poradenství až po předání staveb.

S dobou vpřed

Stále probíhající další vývoj spolu s využíváním moderních, počítači ovládaných výrobních zařízení umožňuje kvalitní a ekonomickou výrobu. Docilujeme vysokého stupně prefabrikace, zkracujeme dobu montážních prací a se zajištěním stále stejné vysoké úrovně kvality.

 

Vyžádat si kontakt a katalog

Rádi Vám zašleme bližší informace.

Poptat