ZEMĚDĚLSKÉ STAVBY

ZEMĚDĚLSKÉ STAVBY

Zkušenosti, know-how a vyspělá technika činí společnost WOLF SYSTEM jedním z předních dodavatelů hospodářsko-zemědělských staveb odpovídajících nárokům zemědělského odvětví.

Naše kompletní nabídka sahá od výrobních a skladových hal až ke komplexům zemědělských budov, od základů po střechu, od nezateplených stájí až po objekty s plným technickým vybavením.

Volba stavebního materiálu -dřevo, ocel, beton nebo kombinace těchto materiálů: používáme cíleně materiál, který je pro Váš individuální projekt nejvhodnější. Tak můžeme stále garantovat optimum úspornosti, funkčnosti, bezpečnosti a estetiky.

Rychle, funkčně, individuálně - vyspělé systémy zajišťují vysoký stupeň prefabrikace a promyšlenou výstavbu realizovanou během krátké doby s největší možnou funkčností. Mnohotvárnost provedení celku až po detail, od dveří a vrat až po prosvětlovací a větrací systémy z vlastní produkce firmy WOLF SYSTEM vytvoří z Vaší zemědělské budovy působivý objekt.

více ››

Průmyslové a komerční objekty

více ››

Železobetonové nádrže

více ››

WOLF SYSTEM HOROMĚŘICE

více ››

WOLF SYSTEM - ODBORNÍK NA VÝSTAVBU STÁJÍ, HAL, KOMERČNÍCH A PRŮMYSLOVÝCH OBJEKTŮ, ŽELEZOBETONOVÝCH NÁDRŽÍ, SIL A DŘEVOSTAVEB 

Konfigurátor - WOLF System

Konfigurátor halových objektů

Nezáleží, zda-li jde o výrobní, skladovou halu, stáj či halu pro stání strojů, náš halový konfigurátor Vám umožňuje navrhnout si halu dle Vašich představ a to zcela zdarma. Vyberte si z nabídky opláštění, střešních krytin a množství možného příslušenství. Porovnejte si různé varianty fasád, barevných provedení nebo tvarů a forem budovy. Pohled na halu je umožňen z jakéhokoli úhlu a barvy či výplně otvorů jako jsou okna, dveře či vrata lze dodatečně modifikovat.

Na Vaše přání pro Váš objekt vypracujeme cenovou nabídku, nebo si s Vámi rádi domluvíme osobní schůzku.

Konfigurátor ››

SKUPINA WOLF - SPOLEČNOST  WOLF SYSTEM  

Skupina WOLF se během 50 let svého působení na trhu vypracovala v jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů železobetonových staveb,  montovaných dřevostaveb, zemědělských, průmyslových a komerčních objektů v rámci Evropy. 

Hlavní důraz je kladen na kvalitu vstupních materiálů a stavebních prvků, profesionální provedení od prvotního návrhu po dokončení a rychlost výstavby.