LOGISTICKÉ A SKLADOVÉ HALY

Nabízíme funkční systémy budov se samonosnou konstrukcí nebo konstrukcí s podpěrami. Jednotlivé stavební prvky vybíráme z osvědčených materiálů po vzájmené dohodě s Vámi a podle způsobu využití haly, tak abychom zajisitli optimální podmínky pro skladování s maximálním možným využitím celého prostoru. Vaše přání jsou pro nás prioritou.

Z betonu, dřeva, oceli....

Vhodný typ konstrukce navrhneme v souladu s nároky na skladovaní určitého materiálu a podle platných norem. Zohledníme též Vaše návrhy.

Samonosné rámové konstrukce umožňují skladování při maximálním možném využití prostoru, zároveň garantují možnost pozdějšího libovolného rozšíření budovy.   Vhodně zvolené odvětrávací systémy a  prosvětlené plochy zajišťují optimální skladovací podmínky. Haly stavíme v zatepleném, částečně zatepleném i nezatepleném provedení.

 


Logistické a skladové haly  WOLF SYSTEM

Vybírat můžete ze široké škály doplňkových prvků jako jsou různé typy osvětlení,  větrací   systémy nebo dveře a vrata. Vzhled a funkčnost budovy přizpůsobíme Vašim představám.

Jsme schopni flexibilně reagovat na Vaše konkrétní požadavky, přičemž  postupujeme v souladu s právními předpisy ke  konkrétní stavbě.

 

Stavte na know-how firmy WOLF SYSTEM pro funkční  logistické a skladové haly:

 

‹‹ zpět na stránku průmyslové objekty