SKLADY OBILÍ,  SYPKÝCH MATERIÁLŮ I OVOCE A ZELENINY

Halové objekty jako sklady sypkých materiálů a zemědělských produktů například obilí nebo ovoce a zeleniny naplánujeme spolu s Vámi  a přizpůsobíme Vašim potřebám. Neváhejte se na nás obrátit!

Sklady na obilí

Hladké železobetonové nebo plechové stěny bez spár umožňují zcela hygienické skladování, zabraňují pronikání škůdců do objektu a jejich uhnízdění.

Sklady na zeleninu & ovoce

Řízené vnitřní prostředí a optimální výměna vzduchu jsou základními předpoklady pro dlouhodobé skladování ovoce s garancí zamezení jeho kazivosti. Separátní vestavěné chladící boxy jsou vhodné pro ovoce a zeleninu s vysokými nároky na teplotu skladování a vlhkost vzduchu.  

Sklady na sůl & umělá hnojiva

Pro tento druh skladovaných produktů platí v důsledku chemického a mechanického namáhání celé stavby zvýšené požadavky na použité stavební prvky. Ocelová konstrukce WOLF SYSTEM je speciálně ošetřena proti korozi, stěny jsou buď betonové nebo z odolných panelů na bázi dřeva, jednotlivé spojovací prvky jsou vyrobeny z nerezové oceli. Střešní odvodnění nabízíme buď v plastovém, nebo nerezovém provedení, podlahu doporučujeme železobetonovou, nebo z litého asfaltu, který je obzvláště odolný a trvanlivý.    

Sklady na dřevní štěpku, biomasu & kompost

Uskladnění biomasy vyžaduje montáž oddělovacích  stěn uvnitř objektu, které musí být dostatečně pevné, aby vydržely silný tlak skladovaného materiálu. Sklady dodáváme v zatepleném i nezatepleném provedení. Ocelová konstrukce je posazena na stěnu, tak aby bylo možné bez problémů manipulovat se skladovaným materiálem vysokozdvižným vozíkem, čelním nakladačem , rypadlem a podobně. 

SAMONOSNÁ RÁMOVÁ KONSTRUKCE WOLF SYSTEM  

Samonosná rámová konstrukce z oceli, kombinace oceli a dřeva nebo betonu a dřeva je ideální pro výstavbu budov určených ke skladování obilí a dalších sypkých materiálů. S konstrukcí bez podpěr je možné halu flexibilně upravovat a může tak být kdykoliv změněn její způsob využití - například na garáž pro zemědělskou techniku.

Chcete využít halu pro skladování jiného produktu? Žádný problém! Podle požadavků na skladování daného typu materiálu se obvodové a dělicí stěny zesílí a upraví jejich výška.

Navrhneme Vám ekonomicky výhodné řešení od vytvoření prvotního projektu po dokončení!