SKLADY OBILÍ A SYPKÝCH MATERIÁLŮ

Sklady obilí, hnojiv a jiných materiálů firma WOLF SYSTEM přizpůsobí požadavkům skladovaného materiálu.

Samonosná rámová konstrukce z oceli, kombinace oceli a dřeva nebo betonu a dřeva je ideální technologií k uskladnění obilí. S konstrukcí bez podpor je možné halu flexibilně upravovat a může tak být kdykoliv změněn její způsob využití. Dle potřeby je použitelná pro jiné účely, např. pro uložení zemědělské techniky apod.

Chcete využít halu pro skladování jiného produktu? Žádný problém! Podle skladovaného materiálu se obvodové a dělicí stěny zesílí a upraví jejich výška.

Navrhneme Vám ekonomicky výhodné řešení od vytvoření prvotního projektu po realizaci!
 

Obilí

Hladké železobetonové nebo plechové stěny bez mezer umožňují zcela hygienické skladování, zabraňují pronikání škůdců do objektu a jejich uhnízdění.

Zelenina & ovoce

Řízené vnitřní prostředí a optimální zásobení kyslíkem jsou základními předpoklady pro dlouhodobé skladování ovoce s garancí zamezení jeho kazivosti. Separátní vestavěné chladící boxy jsou vhodné pro ovoce a zeleninu s vysokými nároky na teplotu skladování a vlhkost vzduchu.  

Sůl & umělá hnojiva

Pro tento druh skladovaných produktů platí v důsledku chemického a mechanického namáhání celé stavby zvýšené požadavky na použité stavební prvky. Ocelová konstrukce WOLF SYSTEM je speciálně ošetřena proti korozi, stěny jsou buď betonové nebo z odolných panelů na bázi dřeva, jednotlivé spojovací prvky jsou vyrobeny z nerezové oceli. Střešní odvodnění nabízíme buď v plastovém, nebo nerezovém provedení, podlahu doporučujeme železobetonovou, nebo z litého asfaltu, který je obzvláště odolný a trvanlivý.    

Dřevní štěpka, biomasa & kompost

Uskladnění biomasy vyžaduje montáž oddělovacích  stěn uvnitř objektu, které musí být dostatečně pevné, aby vydržely silný tlak skladovaného materiálu. Sklady dodáváme v zateplením i nezatepleném provedení. Ocelová konstrukce je posazena na stěnu, tak aby bylo možné bez problémů manipulovat se skladovaným materiálem vysokozdvižným vozíkem, čelním nakladačem , rypadlem. a pod.