SKLADY BRAMBOR A CIBULE

Léta nabytých zkušenosi rádi zúročíme při relizaci Vašeho skladu na brambory nebo cibuli.

Sklady brambor

Základními předpoklady pro optimální uskladnění brambor je dobré zateplení střechy a stěn, tmavé neosvětlené prostory, konstantní nízké teploty, sucho a instalace vhodných technických zařízení pro větrání a chlazení. Provedení stěn a konstrukce se volí podle způsobu skladování brambor, které  jsou uložené buď volně, nebo v boxech.


Sklady cibule

Cibule se skladuje podobným způsobem jako brambory bez přístupu denního světla, v dobře zatepleném, izolovaném prostoru. Pro její optimální uskladnění doporučujeme objekt opatřit  technickým zařízením pro podlahové větrání a chlazení. Naše nabídka je doplněna i o oddělovací dřevěné stěnové systémy.


SAMONOSNÁ RÁMOVÁ KONSTRUKCE WOLF SYSTEM

Pro skladovací haly na brambory je obzvláště vhodná samonosná rámová konstrukce z oceli a lepeného dřeva nebo betonu a lepeného dřeva. Konstrukce v těchto provedeních umožňují vznik vnitřního prostředí vhodného pro dlouhodobé skladování brambor.

Skladovací haly na brambory firmy WOLF SYSTEM mohou být realizovány se sendvičovými  střešními panely nebo dvouvrstvou střešní krytinou s izolovaným podhledem.

Pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější konstrukci pro Vaši halu!