SKLADY BRAMBOR A CIBULE

Nabízíme dlouholeté zkušenosti při realizaci Vašeho skladu na brambory nebo cibuli.

Z REALIZOVANÝCH OBJEKTŮ WOLF SYSTEM:

Sklady brambor

Základními předpoklady pro optimální uskladnění brambor je dobré zateplení střechy a stěn, tmavé neosvětlené prostory, konstantní nízké teploty, sucho a instalace vhodných technických zařízení pro větrání a chlazení. Provedení stěn a konstrukce se volí podle způsobu skladování brambor, které  jsou uložené buď volně, nebo v lískách.


Sklady cibule

Cibule se skladuje podobným způsobem jako brambory bez denního světla, v dobře zatepleném, izolovaném prostoru. Kromě těchto předpokladů je třeba pro její optimální uskladnění zajistit technická zařízení pro větrání a chlazení podlahovými kanály. Naše nabídka je doplněna i o oddělovací dřevěné stěnové systémy.


SAMONOSNÁ RÁMOVÁ KONSTRUKCE WOLF SYSTEM

Pro skladovací haly na brambory je obzvláště vhodná samonosná rámová konstrukce z oceli a lepeného dřeva nebo betonu a lepeného dřeva. Konstrukce v těchto provedeních umožňují vznik vnitřního prostředí vhodného pro dlouhodobé skladování brambor.

Skladovací haly na brambory firmy WOLF SYSTEM mohou být realizovány se sendvičovými  střešními panely nebo dvouvrstvou střešní krytinou s izolovaným podhledem.

Pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější konstrukci pro Vaši halu!

 

Sklady brambor a cibule - Haly  - WOLF System

Sklady brambor a cibule - Haly  - WOLF System

Sklady brambor a cibule - Haly  - WOLF System

Sklady brambor a cibule - Haly  - WOLF System