MONTOVANÉ STÁJE – chytré systémové řešení

Hlavní výhody tkví v nákladově optimálním systémovém řešení, profesionálním detailním výrobním rozpracování, přesnosti a v krátkém čase výstavby.

Současný trend prefabrikace aplikovaný na zemědělské stavby šetří čas, náklady a minimalizuje riziko chyb vznikajících při samotné výstavbě. Stáje jsou tvořeny masivní rámovou konstrukcí v ocelovém nebo ocelovo-dřevěném provedení, která je montována na spodní stavbu a ve velice krátkém čase tak vzniká hlavní nosná část objektu nesoucí další prvky jako je opláštění stěn, střešní krytinu a technologické doplňky dodávané v souladu s osvědčenými standardy firmy Wolf.

 

Dodávku je možno rozšířit o další prvky s možností prefabrikace, především o obvodové sokly, ale třeba i schodiště, celé železobetonové prefabrikované stěny a mnoho dalšího. Železobetonové stěny lze s úspěchem využít při realizaci stájí pro chov prasat i skotu, kdy poskytují jednak stabilní základ pro navazující ocelovou konstrukci, ale především plní funkci trvanlivých  a vysoce užitných obvodových stěn.

 

Využijte:

Mnoholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti plánování

Vysoce kvalitní, funkční a trvanlivé řešení

Hladký průběh výstavby pod odborným dohledem

Krátkou dobu výstavby díky prefabrikovaným betonovým  a ocelovým dílům

Flexibilní konstrukční varianty pro požadovanou stájovou technologii