Stěnové systémy

Pro rozddělení Vašich skladovacích prostor nabízíme různé typy stěnových systémů:

Provětrávané stěny pro skladování v bednách

Stěnové systémy z nehoblovaného dřeva s opláštěním OSB-deskami.

Železobetonové stěny

Železobetonové stěny jsou vhodné k použití jako obvodové a dělicí stěny. Nosná konstrukce skladovacích hal může být zasazena na stěnu nebo za stěnu.

Opěrné stěny pro skladování sypkých materiálů

Tento typ stěnových systémů je vhodný k násypu skladovaného meteriálu přímo k obvodovým stěnám. Nabízí se jako ideální, úsporné řešení k uskladnění obilí.

Boxy pro skladování sypkých materiálů (tzv. násypky)

Dovolují mnoho možností využití. Dřevěné prvky jsou po obou stranách opláštěny dřevotřískovými deskami a nahoře jsou spojeny ocelovým táhlem.

Posuvné stěny

Jsou vertikálně posuvné, vícedílné dřevěné prvky, které jsou z boku kotveny na rámových sloupech nebo na dělících stěnách boxů upevněny vodícími kolejnicemi.

Stěnové systémy pro Váš objekt:

Hledáte-li ekonomicky výhodné řešení oddělovacích stěn pro Vaše skladovací prostory, neváhejte se na nás obrátit. Rádi spolu s Vámi vybereme to nejlepší řešení.

Stavební program WOLF SYSTEM umožňuje rychlé provedení výstavby. Dlouhou životností se vyznačují budovy v provedení z masivních betonových dílů se zateplením, cenově nejvýhodnější jsou objekty ze zateplených dřevěných stěnových panelů  uchycených na železobetonových soklech. Typ opláštení stěn můžete zvolit z naší široké nabídky podle vlasntího výběru.